WhatsApp Image 2021-09-11 at 00.06.18.jpeg

קצת עליי:

התחלתי את דרכי בעולם החזותי כבר בבית הספר היסודי, כשקישטתי את המחברות של ילדי הכיתה באיורים שהעתקתי מספרים וחוברות. בתיכון למדתי במגמת אמנות וגרפיקה - אז (שנות ה-90) עוד גזרנו ’דפי מעבר צבעים‘ (הגרדיאנטים של היום) וטפטים דביקים ועיצבנו טיפוגרפיה בעטי רפידוגרף וטושים. היה כיף אדיר.

עשיתי BA באמנות רב-תחומית באוניברסיטת תל-אביב וכן למדתי קורסים מקצועיים בגרפיקה ובחוויית משתמש. במקביל עבדתי במספר חברות בניהול, מיתוג ועיצוב וכיום אני כבר מרשה לעצמי להודות שכישורי העיצוב שלי מולדים.

 

אני מחברת מילים ואותיות, צבעים, צורות, קומפוזיציה, חפצים יפים, טבע וצילום טוב, עד שנוצר הקסם כשמשלבים הכל כמו שצריך.

אני מאמינה בעשייה הנובעת ממקום פנימי, מפעולה היוצאת מתוך תחושות ורגשות המניעים את האדם לחשוב, ליצור, לעשות. אני מאמינה שהרגשות והתחושות המתעוררים למראה העיניים, מעבירים מסרים סמויים וגלויים לתודעה, ומגרים את העולם הפנימי והחוויה של המתבוננים. כך למעשה נוצר 'דיאלוג' בין היצירה או המוצר ובין המתבונן או הלקוח.

​אני מאמינה באסתטיקה ובהשפעתה המשמעותית על האדם ובהיותה כלי חשוב בהגשת המסרים אותם נרצה לשקף.

כך, כאשר אני מעצבת ויוצרת, אני מתחברת לרעיון, לתחושה ולרגש המשתקפים מתוך המותג, האירוע או הנושא, כאלה המבטאים את הערכים והשאיפות שלו, באופן בו המתבונן נחשף למסר ולעולם המסתתר ונגלה מתוך בחירת הצבעים, הצורות והסדר הפנימי בו הם מאורגנים ומתחברים ליצירה שלמה.

​לאורך חיי ובמקומות ואופנים שונים, שזרתי וביטאתי את האהבה שלי לעיצוב, עד שהתגבש אצלי המקצוע באופן חד ובולט. הודות לכשרון שלי ולכישורי הניהול והיושרה הפנימית, הטבועים בי גם כן, אני מספקת ללקוחות שלי שירות מקצועי, אחראי, מוקפד ונכון.

שלום,

 

שמי עדי ישראלי, אני מעצבת גרפית ואמא לאילונה בת ה-10. למעלה מ-12 שנים אני מעצבת ועוסקת בתחומי העיצוב וניהול התקשורת החזותית והשיווקית, בפרויקטים ולקוחות מגוונים.

בארבעת השנים האחרונות, במקביל לעיסוקי העצמאי, שימשתי ראש תחום עיצוב ומולטימידה בגוף בטחוני לפיתוח תוצרי הדמייה, הדרכה ולמידה מתקדמים. ניהלתי כ-13 אנשי מקצוע - מעצבים גרפיים, אנימטורים, מאיירים, מעצבי מושן גרפיקס ומעצבי תלת ממד.

אני נותנת פתרונות עיצוב לחברות ולעסקים, לקידום לשלב הבא, להמחשת ערכי הליבה ולתמיכה בצרכים הגרפיים השוטפים - דרך המדיה המודפסת והדיגיטלית, הקמת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה ועיצוב לרשתות החברתיות, ומסייעת לכם לספר את הסיפור בדרך ויזואלית לקהלים הרלוונטיים - לקוחות, משקיעים ומשתמשים, לשימורם ולביסוס מערכת יחסים מתמשכת עמם.

חשבו על בקבוק קוקה קולה או על צנצנת טייסטרס צ‘ויס בלי שום תווית או צבע. האם תצליחו לזהות את המותג? חשבו על אריזה לבנה עם כתמים שחורים, בלי מלל ובלי לוגו - האם תצליחו לזהות את המותג? חלק מרכזי מסיפור המותג הוא ויזואלי, והמטרה היא שהחלק הזה יהפוך עד כדי כך לבלתי נפרד ומזוהה עם המוצר/השירות/העסק עצמו; מיתוג לא מתחיל ונגמר בלוגו. מיתוג מוצלח יביא בסופו של דבר להיכרות כמעט אינטימית עם המוצר או השירות שלך. בעיניי זה נפלא.

כמובן שלא כל עסק הוא בסדר גודל כמו של קוקה קולה, נסטלה, טרה ועוד, אבל נראה לי שהבנתם את הרעיון - גדול כקטן - כולם רוצים ליצור בידול, להבליט את החוזקות, להגיע אל הלקוחות וליצור עמם מערכת יחסים.

 

חשוב לי לבנות מערכת יחסים טובה ומתמשכת איתכם, זהו חלק מרכזי באני מאמין שלי. אני מלווה עסקים וחברות לאורך שנים , יוצרת ומיישמת את השפה הויזואלית של המותג והופכת אתכם לזכירים ולבולטים. 

 

כמו כן אני עוסקת בעיצוב תוצרים הקשורים בעולמות ההדרכה והלמידה ועיצוב ממשקים, מוצרים וחוויית משתמש. אני כאן כדי לסייע לכם לספר את הסיפור בדרך ויזואלית ולעשות את הצעד הבא! 

אשמח לעצב עבורך

קליק אחד לווטסאפ או טלפון 050-7215554 ונתחיל

Asset%25201%25402x_edited_edited_edited.

המלצות מלקוחות

עדי אשת מקצוע מוכשרת, נדיבה, מדויקת וקשובה.
היה לי לעונג!
מומלצת! נעמי נייברג

 "ה-דבר שהכי הרגשתי, שיש מישהי איתי... לא רק בעיצוב הלוגו. ביקשתי גם פורמטים לעיצוב בפייסבוק, ויצא מדהים ומרגש! ... לכל מי שצריכה מישהי לדיוק ביחד עם אכפתיות וסבלנות לפנות באופן חד משמעי לעדי"


דנה פרנקל

עדי יקרה, תודה רבה על העבודה המושקעת, על שחלקת איתי את כישרונך העילאי, על הסבלנות ועל ההשקעה בלמידת הצרכים של ״המוצר״ שלי.

גילית גת

עדי מלווה את העסק שלי למעלה משנה ... במקצועיות רבה, בסבלנות גדולה ובשירותיות גבוהה.. תמיד נעימה, והעיצובים שלה תמיד כל כך מדויקים וכל כך מתאימים לי ולעסק שלי.

בעזרת עדי אני מרגישה שאני מצליחה להעביר לעולם את מהות המגשימנית בצורה הכי טובה שאפשר.

אני ממליצה לכל בעלי העסקים לעבוד איתה, ומתכוונת לכך בלב שלם!קרן יטיב, "המגשימנית"

בתור איש מקצוע בעולמות פיתוח הלמידה וטכנולוגיות למידה יצא לי לעבוד עם עשרות אנשי עיצוב. מהפרספקטיבה הזו אני יודע להגיד שעדי היא אשת מקצוע איכותית, מהירה וכיף לעבוד איתה. כל אלו ביחד הם נדירים במחוזותינו. מוכן להמליץ עליה לכל תוצר, משימה או צורך שנדרש בו עיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

אור דניאל, Learntech