עדי ישראלי

עליי:

 

התחלתי את דרכי בעולם החזותי כבר בבית הספר היסודי ובתיכון למדתי במגמת אמנות וגרפיקה - היה כיף אדיר.

בוגרת BA באמנות רב-תחומית באוניברסיטת תל-אביב ( ו- MA במשפטים) וכן לימודי הסמכה בגרפיקה ובחוויית משתמש.

במשך למעלה מ-12 שנים אני מעצבת ועוסקת בתחומי העיצוב וניהול התקשורת החזותית והשיווקית, בפרויקטים ולקוחות מגוונים. ניהלתי עשרות אנשי מקצוע ומאות פרויקטים של מעצבים גרפיים, אנימטורים, מאיירים, מעצבי מושן גרפיקס ומעצבי תלת ממד.

שלום,

 

שמי עדי ישראלי ואני מומחית ליצירת לוגו ושפת מותג ויישומם בפתרונות החזותיים השונים. אני נותנת פתרונות עיצוב ומיתוג לחברות ולעסקים, לקידום לשלב הבא שלהם, להמחשת ערכי הליבה והחוזקות ולתמיכה בצרכים הגרפיים השוטפים - יצירת שפה גרפית וזהות חזותית למדיה הדיגיטלית והמודפסת, עיצוב אריזות וחומרי שיווק, הקמת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה ועיצוב לרשתות החברתיות, עיצוב תוצרים מעולמות ההדרכה והלמידה ועיצוב ממשקים, אתרים, מוצרים וחוויית משתמש.

 

אני כאן כדי לסייע לכם לספר את הסיפור בדרך ויזואלית לקהלים הרלוונטיים - לקוחות, משקיעים ומשתמשים, לשימורם ולביסוס מערכת יחסים מתמשכת עמם.

 

כשאני מעצבת, אני מחברת ומאזנת רעיונות, מילים ואותיות, צבעים, צורות, קומפוזיציה, חפצים יפים, טבע וצילום טוב, עד שנוצר הקסם האסתטי כשמשלבים הכל כמו שצריך. ​אני מבטאת ערכים ושאיפות, קונספט, תחושות ורגשות המשתקפים מתוך המותג, האירוע או הנושא. 

מערכת יחסים טובה ומתמשכת עם לקוחותיי זהו חלק מרכזי גם באני מאמין שלי. אני מלווה עסקים וחברות לאורך שנים ומספקת ללקוחות שלי עיצוב איכותי, מדויק ומקדם.

המלצות מלקוחות

שפה גרפית ועיצוב זה חלק בלתי נפרד מלהיות עצמאית... ככה הכרתי את עדי ישראלי. זה התחיל במשהו קטן, גלויה ולוגו, ואז כשראיתי מה היא יודעת לעשות הבנתי שלא רק שזה קשה לי התוצר שלי גם ממש ממש גרוע. ומה שהיא עושה ברגע וחצי יוצא נפלא. היא התחילה לדבר איתי על שפה גרפית וצבעים ושיהיה קשר בין הדברים ובשבילי זה הכל סינית אבל הבנתי שזה חשוב... למזלי מצאתי את עדי שמעצבת בשבילי את כל הרעיונות והדברים בצורה מקצועית וטובה.
 
עדי רפאל
מומחית לזקנה ודמנציה

פניתי לעדי, מעצבת גרפית מוכשרת שאני עוקב אחריה בפייסבוק כבר מזמן ואוהב את העבודות שלה. ביקשתי לוגו חדש.. היא שאלה אותי איזה צבע אני אוהב, אבל בנוסף שאלה המון שאלות אחרות. על אופי העסק, על קהל היעד, על הערכים שלי ומה אני רוצה שהלוגו ישדר. במקום סקיצה אחת עברנו כמה סבבים של זיקוק ודיוק. אפילו שקלנו ברצינות גרסה בצבע שאיננו כחול(!), אבל הפעם לכחול יש נימוק ומשמעות, אז הוא נשאר.

תודה עדי שיצרת עבורי בדיוק את מה שרציתי מבלי שידעתי שאני רוצה את זה.


טל אייזנמן
תוכן בעבודת יד

בתור איש מקצוע בעולמות פיתוח הלמידה וטכנולוגיות למידה יצא לי לעבוד עם עשרות אנשי עיצוב. מהפרספקטיבה הזו אני יודע להגיד שעדי היא אשת מקצוע איכותית, מהירה וכיף לעבוד איתה. כל אלו ביחד הם נדירים במחוזותינו. מוכן להמליץ עליה לכל תוצר, משימה או צורך שנדרש בו עיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

אור דניאל
LEARN-TECH

עדי מלווה את העסק שלי  תמיד במקצועיות רבה, בסבלנות גדולה ובשירותיות גבוהה, והעיצובים שלה תמיד כל כך מדויקים וכל כך מתאימים לי ולעסק שלי.
בעזרת עדי אני מרגישה שאני מצליחה להעביר לעולם את מהות המגשימנית בצורה הכי טובה שאפשר.
אני ממליצה לכל בעלי העסקים לעבוד איתה, ומתכוונת לכך בלב שלם.

קרן יטיב

המגשימנית

עדי יקרה, תודה רבה על העבודה המושקעת, על שחלקת איתי את כישרונך העילאי, על הסבלנות ועל ההשקעה בלמידת הצרכים של ״המוצר״ שלי.

גילית גת

Drawing Analysis System