קצת עליי:

התחלתי את דרכי בעולם החזותי כבר בבית הספר היסודי, כשקישטתי את המחברות של ילדי הכיתה באיורים שהעתקתי מספרים וחוברות. בתיכון למדתי במגמת אמנות וגרפיקה - אז (שנות ה-90) עוד גזרנו ’דפי מעבר צבעים‘ (הגרדיאנטים של היום) וטפטים דביקים ועיצבנו טיפוגרפיה בעטי רפידוגרף וטושים. היה כיף אדיר.

עשיתי BA באמנות רב-תחומית באוניברסיטת תל-אביב וכן למדתי קורסים מקצועיים בגרפיקה ובחוויית משתמש. במקביל עבדתי במספר חברות עיצוב ומולטימדיה בתפקידי ניהול ובחברות מסחריות במיתוג ועיצוב השיווק, וכיום אני כבר מרשה לעצמי להודות שכישורי העיצוב שלי מולדים. אני אוהבת מילים ואותיות, צבעים, צורות, קומפוזיציה, חפצים יפים, טבע וצילום טוב, ובמיוחד את הקסם שנוצר כשמשלבים הכל כמו שצריך.

אני מאמינה בעשייה הנובעת ממקום פנימי, מפעולה היוצאת מתוך תחושות ורגשות המניעים את האדם לחשוב, ליצור, לעשות. אני מאמינה שהרגשות והתחושות המתעוררים למראה העיניים, מעבירים מסרים סמויים וגלויים לתודעה, ומגרים את העולם הפנימי והחוויה של המתבוננים. כך למעשה נוצר 'דיאלוג' בין היצירה או המוצר ובין המתבונן או הלקוח.

​אני מאמינה באסתטיקה ובהשפעתה המשמעותית על האדם ובהיותה כלי חשוב בהגשת המסרים אותם נרצה לשקף.

כך, כאשר אני מעצבת ויוצרת, אני מתחברת לרעיון, לתחושה ולרגש המשתקפים מתוך המותג, האירוע או הנושא, כאלה המבטאים את הערכים והשאיפות שלו, באופן בו המתבונן נחשף למסר ולעולם המסתתר ונגלה מתוך בחירת הצבעים, הצורות והסדר הפנימי בו הם מאורגנים ומתחברים ליצירה שלמה.

​לאורך חיי ובמקומות ואופנים שונים, שזרתי וביטאתי את האהבה שלי ליצירה ועיצוב, עד שהתגבש אצלי המקצוע באופן חד ובולט. הודות לכשרון העיצוב שלי ולכישורי הניהול והיושרה הפנימית, הטבועים בי גם כן, אני מספקת ללקוחות שלי שירות מקצועי, אחראי, מוקפד ונכון.

שלום 

שמי עדי ישראלי, אני מעצבת גרפית, מנהלת סטודיו לעיצוב ומולטימדיה ואמא לאילונה בת ה-10.

אני נותנת שירותי מיתוג, עיצוב וליווי ויזואלי לעסקים, לשם בניית וחיזוק המותג, להמחשת ערכי העסק וייחודו ולתמיכה בצרכים השיווקיים - דרך המדיה המודפסת והדיגיטלית, הקמת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה ועיצוב לרשתות החברתיות.

אני כאן בכדי לסייע לכם לספר את סיפור העסק בדרך ויזואלית יצירתית לקהלים הרלוונטיים, על מנת להפכם ללקוחות, לשימורם ולביסוס מערכת יחסים מתמשכת עמם.

חשבו על צנצנת טייסטרס צ‘ויס בלי שום תווית או צבע למכסה. האם תצליחו לזהות את המותג? חשבו על אריזה לבנה עם כתמים שחורים, בלי מלל ובלי לוגו - האם תצליחו לזהות את המותג? חלק מרכזי מסיפור המותג שלך הוא ויזואלי, והמטרה היא שהחלק הזה יהפוך עד כדי כך לבלתי נפרד מן המותג שלך, שהוא יהפוך למזוהה עם המוצר/השירות/העסק עצמו; מיתוג לא מתחיל ונגמר בלוגו. מיתוג מוצלח יביא בסופו של דבר להיכרות כמעט אינטימית עם המוצר/העסק. בעיניי זה נפלא.

כמובן שלא כל עסק הוא בסדר גודל כמו של נסטלה, טרה וכיו“ב, אבל נראה לי שהבנתם את הרעיון - גדול כקטן - כולם רוצים ליצור בידול, להבליט את החוזקות ולהגיע אל הצרכנים וליצור עמם מערכת יחסים.

 

לי חשוב לבנות מערכת יחסים טובה ומתמשכת איתכם, בעלי העסקים, וחלק מהאני מאמין שלי הוא ללוות את המותג שלכם בצעדיו הראשונים בעולם הדיגיטלי וגם אחר כך. אני מלווה עסקים באופן שוטף לשם יישום שפת המותג, אני עוקבת ורואה מה אתם מעלים לפייסבוק ואינסטגרם ואיך החומרים שלכם יוצאים מכם ונותנת משוב ותמיכה בעת הצורך. אני כאן, לסייע לכל עסק על פי מידותיו וצרכיו, לספר את הסיפור בדרך ויזואלית.