top of page
GRAPHIC-DESIGN-COLORS.jpg

לספר את סיפור העסק 
דרך זהותו החזותית

זהות חזותית אסטרטגית מעצימה את הנוכחות העסקית, מספרת את סיפור העסק, ומאפשרת ללקוחות פוטנציאליים להתחבר ולזכור את המותג שלך בקלות יותר.
נעבוד יחד כדי להבין את האידיאולוגיה שמאחורי העסק שלך ונתרגם אותה  ליישום בנקודות המפגש עם הלקוחות.

שלום לך ותודה שהתעניינת בעבודה איתי.
אשמח לספר לך על תהליך המיתוג שלנו


אחת המתנות שהעניקה לנו התפתחות העולם הדיגיטלי, היא ההזדמנות להגיע לקהל רחב באופן ייחודי, להתבסס כמותג, לחשוף ולממש את הפוטנציאל הגלום בתוכו.


בתהליך המיתוג בסטודיו ננסח ונבטא את ערכי העסק שלך ואת זהותו באמצעים גרפיים וויזואליים, וכך נוכל לדבר אל לבם של הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים, ולדרבן את הצלחתך העסקית.

נעצב את הזהות החזותית של העסק שלך

הבסיס למיתוג העסקי לרוב יכלול לוגו, פלטת צבעים, גופנים, סגנון גרפי ואלמנטים, ו'טון דיבור' שעולה מתוך העיצוב - המשקפים את הערכים והאישיות של העסק. הרעיון הוא ליצור קשר עקבי עם הלקוחות ולהדגיש את הבידול מהמתחרים.

את שפת המותג ניתן ליישם במגוון תוצרים, כגון:

 

 • אתר אינטרנט, דפי נחיתה, ניוזלטרים ואימיילים

 • מצגות

 • כרטיסי ביקור

 • נייר מכתבים

 • ברושורים, עלונים וקטלוגים

 • מודעות, פוסטים ופרופילים ברשתות החברתיות

 • אריזות, תוויות וקופסאות

 • שילוט

 • תערוכות

.ולמעשה בכל נקודת מפגש עם הלקוח באמצעי התקשורת החזותית

3083333.webp

אנשים נמשכים לעסקים מצליחים

לחיזוק הערך של המותג יש השפעה ישירה על פנייתו ללקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד. טיפול איכותי בנראות של נקודות המפגש עם הקהל לרוב יסייע לכך שהעסק או החברה ייתפסו כאמינים ובעלי ערך, ימשוך קהל רחב יותר ויטפח תחושת גאווה ושייכות בקרב לקוחות קיימים.

יצירת הלוגו שלך

חתימה על הסכם התקשרות

מילוי שאלון אפיון ומחקר

פגישת אפיון אונליין
 

הצגת האופציות ללוגו
 

דיוק האופציה הנבחרת
 

מסירת ספר לוגו וקבצים

איך זה עובד?

נתחיל בהיכרות עם העסק, הצרכים והאתגרים ונלמד את הסביבה העסקית שלך, התחרות והקהל היעד. לאחר מכן, ניצור אסטרטגיה מותאמת אישית, שתעזור לך להשיג את המטרות העסקיות שהצבת. השלב הזה כולל פיתוח זהות חזותית, עיצוב חומרי שיווק וטיפול באסטרטגיית התוכן.

 

אפיון מקדים

לפני שנתחיל בעיצוב, אבקשך להשיב על שאלון אפיון מקדים, על מנת שאוכל להכיר את העסק, הערכים החשובים, הקהל, הסביבה העסקית, העדפותיך או אי-העדפותיך לגבי צבעוניות, צורניות, דרישות ספציפיות ומה חשוב לך.
 

השראה ומחקר
אבקשך גם לצרף או להפנות אותי לרפרנסים מהסביבה העסקית שלך ומעיצובים שמדברים אליך, לצורך מחקר, השראה והעמקת ההיכרות עם הטעם והחזון העסקי. אלה יצטרפו למחקר הרחב יותר שאני עורכת. 

 

פגישת אפיון אונליין

לאחר שאקרא את תשובותיך, נעבור יחד על התשובות ועל כל מה שחשוב שאדע.

 

שלב היצירה

אצא למחקר וליצירת 3 אופציות ללוגו; שלב זה לוקח כ-14 ימי עבודה. אתבסס על התשובות וההנחיות שאקבל ממך, כדי ליצור לך לוגו בהתאמה אישית ולדייק ביצירה שלי.

הצגת האופציות

נתאם מועד בו אציג לך את האופציות ואבקשך לבחור את המועדפת. לאחר מספר ימים נדבר שוב, ואת האופציה המועדפת עליך נדייק ללוגו הסופי לשביעות רצונך.
 

מסירת הקבצים

בסיום עיצוב הלוגו תקבלו ממני קובץ מקצועי שכולל את הלוגו, הסמל, גרסת שחור לבן עם/ובלי סלוגן/טאג ליין וכו, לשימוש גרפי וקטורי וכן תמונות PNG עם רקע שקוף לשימושים השונים. סטייל גייד יגובש ביצירת שפת מותג הכוללת בעיקרה את הלוגו, פלטת צבעים והמלצות לפונטים, ובתהליך מיתוג מורחב יגובש ספר המותג, המציג קווים מנחים ודגמאות גם ליישומי השפה החזותית.

יצירת תוצרים אמיתיים

לאחר יצירת הלוגו, שמהווה את נקודת המוצא לשפת המותג, נמשיך לפיתוח תוצרים אמיתיים, בהתאם לצרכים העסקיים והשיווקיים שלך.

נגבש פלטת צבעים, אלמנטים גרפיים ואייקונים, המלצה לפונטים ולשימוש בתמונות ודימויים שילוו את המותג דרך יישומם על תוצרים אמיתיים, כך שהתהליך יהיה מעשי ותוכלו לצאת לדרך עם תוצרים מוחשיים ומוכנים.

222222
 • כמה זמן נמשך התהליך?
  תהליך יצירת לוגו לוקח כ-21 ימי עסקים מפגישת האפיון, ולכל היותר 7 ימים לאחר שאמסור לך את הסקיצה הסופית לאישור. לוחות הזמנים לפריטים הנוספים ייקבעו בהתאם לסוג ואפיון הפריט. כמובן שהשאיפה שלי היא לספק תוצרים איכותיים ובמהירות ככל האפשר.
 • מה אם לא מצאה חן בעיני אף אחת מהאופציות ללוגו?
  מאחר ואני יוצרת את הלוגו בהתאם לתשובותיך לשאלון ולאפיון, לשיחות המקדימות ולרפרנסים שסופקו על ידך, הסיכוי לכך הוא קטן. יחד עם זאת, אם תרצו שאצור אופציות נוספות, ניתן לקבלן בתשלום נוסף.
 • כמה סבבי תיקונים יש לנו ומה הם כוללים?
  לכל פריט 3 סבבי תיקונים/דיוקים. מדובר בשינויים כאלה שאינם משנים את העיצוב באופן מהותי.
 • איך אדע שהתוצרים יהיו אפקטיביים?
  התוצרים שאספק לך עשויים במיוחד בשבילך ובהתבסס על האפיון. חשוב לי לספק תוצרים איכותיים וברמה גבוהה. המיתוג החזותי נוצר על מנת לבטא את הערכים והבידול העסקי ולהגיע אל הקהל באמצעות האסטרטגיה השיווקית של העסק. כלומר, המיתוג החזותי נועד לתמוך בתכנית השיווקית ובמאמצי השיווק של העסק שלך ואינו מחליף אותם.
 • האם יש תנאים נוספים שעליי לדעת?
  כל התנאים הרשמיים מפורטים בהצעת המחיר ובהזמנה והסכם ההתקשרות בינינו וישלחו אליך במייל נפרד.

תהליך המיתוג בסטודיו יהיה יעיל,  נעים ומעצים. אשמח ללוות את המסע העסקי שלך ולראות את  המטרות שלך מתגשמות.

.לכל שאלה נוספת, אני לרשותך
אורית.jpg

העבודה עם עדי הייתה מתנה גדולה ומשמעותית עבורי. סוף סוף מצאתי את האחת שיכולה להפוך כל חלום שלי לשפה עיצובית מושלמת!  עדי הצליחה להבין את מהות העסק את הייחודיות שלו ולהכיר אותי ולהנכיח את כל זה לכדי לוגו, סימבול מדויק להפליא. לא פשוט בכלל!
תהליך העבודה עם עדי היה מהנה, מקצועי, יעיל, מהיר, אכפתי, יצירתי ומדויק מאוד, מה שגרם לי להפוך את עדי לשותפה קבועה בכל פעם שנדרשים ממני אלמנטים עיצוביים והכי חשוב - להפנות גם את בעלי שגם הוא ייהנה מכל הטוב הזה!

אורית שטיינר - יולוס, מאמנת אישית ועסקית

bottom of page